Podróżuj do Europie autem i skorzystaj z rabatu wysokości 85 zł na minimum 2-dniowy pobyt. Dodatkowe korzyści to śniadanie i parking w cenie oraz późny check-out. Teraz podróżowanie autem doceniamy bardziej niż kiedykolwiek wcześniej – to dzięki temu, że mamy pełną kontrolę nad tym, z kim jedziemy, co daje poczucie bezpieczeństwa.

Lista krajów, w których skorzystasz z promocji Drive Europe:

  • Polska
  • Czechy
  • Węgry
  • Rumunia

Polska - kraj, który rozpościera się między morzem i górami

To raj dla fanów dobrego jedzenia, dla miłośników spędzania czasu blisko natury i w tętniących życiem miastach. Każdy tu znajdzie coś dla siebie. Hotele, w których skorzystacie z oferty Drive Europe, znajdują się nad Bałtykiem w Sopocie, blisko gór w Krakowie, w Poznaniu, z którego do Berlina dojedziecie w zaledwie 2 godziny, i w stolicy kraju Warszawie.

Czechy

Odwiedź Pragę – miasto ukochane przez turystów z całego świata, malownicze Brno położone na Morawach i Pilzno – znajdujące jest w kotlinie, gdzie zbiega się wiele potoków, i które znane jest jest przede wszystkim z piwa Pilsner Urquell i zakładów Škoda Transportation. Republiki Czeskiej nie trzeba specjalnie reklamować – to doskonała destynacja na krótkie wakacje.

Węgry

Budapeszt znajduje się w czołówce europejskich stolic idealnych na city break. Na miejscu czeka na nas moc atrakcji. Bo Budapeszt aż kipi od zabytków, muzeów, pięknych, spacerowych miejsc czy zachwycających widoków. Węgierska stolica dwukrotnie wpisywana była na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Rumunia

Bukareszt jest miastem niezwykłym. Głównie dlatego, że swój obecny wygląd zawdzięcza nieco szalonym pomysłom Ceaușescu, czyli rumuńskiemu prezydentowi i dyktatorowi, który po tragicznym trzęsieniu ziemi w latach 70. zdecydował o odbudowie Bukaresztu na wzór Paryża. I w ten sposób np. Bulevardul Unirii, czyli główna arteria prowadząca do ogromnego budynku Parlamentu, była wzorowana na Champs-Élysées. To po prostu trzeba zobaczyć.