TWOJE WESELE W HOTELU BRISTOL, WARSAW

W Hotelu Bristol, Warsaw wiemy jak sprawić, by każde wesele było wyjątkowe. Od ponad wieku jesteśmy świadkami niepowtarzalnych historii miłosnych i doskonale rozumiemy, że prawdziwa miłość trwa całe życie. Niezależnie od tego, czy to Wasze pierwsze spotkanie czy dzień Waszego ślubu, jesteśmy tu, by wykreować magiczne miejsce na wesele i stworzyć niezapomniane chwile, do których będziecie mogli wracać myślami.

Wesele w Hotelu Bristol w Warszawie

PAKIETY WESELNE

Wybierz jeden z trzech wyjątkowych, starannie zaplanowanych pakietów weselnych. Zostały przygotowane przez naszych ekspertów, w taki sposób, by uwzględniać kluczowe elementy udanego wesela. W menu znajdują się wyśmienite kreacje kulinarne, począwszy od klasycznej kuchni międzynarodowej, a skończywszy na tradycyjnej polskiej kuchni, zawsze bogatej w świeże składniki sezonowe i lokalne. Sprawdź wyjątkową ofertę obiadów i kolacji weselnych.

Ekskluzywne sale weselne w Warszawie

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Bezpieczeństwo naszego Zespołu oraz Gości pozostaje niezmiennie naszym najwyższym priorytetem. Wdrożyliśmy wszystkie procedury bezpieczeństwa i higieny, aby mogli Państwo bezpiecznie i spokojnie zaplanować swoje wydarzenie w naszych wyjątkowych wnętrzach.

hotel bristol warsaw

OPOWIEDZ NAM O SWOICH PLANACH

Podziel się z nami informacjami na temat swoich planów weselnych. Jeden z naszych Wedding Plannerów skontaktuje się z Tobą, by omówić możliwości, dostępne terminy, koszty oraz kolejne kroki Twojego wymarzonego wesela w Warszawie. Z przyjemnością pomożemy również w organizacji dodatkowych usług jak oprawa muzyczna, fotograf, wynajem samochodów, czy dodatkowe dekoracje.

 

Organizacja wesel w Warszawie