Svatba podle vašich snů

Vítejte na jedinečném místě v centru Prahy. Zaposlouchejte se do příběhu augustiniánského kláštera, ve kterém se skrývá duch historické Prahy. Připravte se na cestu vaším svatebním dnem. Náš klidný a romantický hotel vytvoří nezapomenutelné okamžiky pro vás i vaše hosty od příjezdu nevěsty a ženicha, přes obřad a večeři v klášterní zahradě, až po noc ve věžním apartmá, vše podle vašich přání.

Augustine Hotel Prague

Svatba v podmanivé Praze

Augustine má ideální polohu v samém centru Malé Strany, jen pár kroků od Karlova mostu, přímo pod Pražským hradem, a přesto z něj vyzařuje klid vzdálený od každodenního ruchu. Slavné památky v okolí hotelu, jako je Karlův most, Valdštejnská zahrada, park Kampa a další, jsou skvělým místem pro zachycení romantických momentů na svatebních fotografiích.

Augustine Prague

Klášterní dědictví

Unikátní svatební prostory

Kulinářské zážitky na svatební večeři i mimo ni ...

Vydejte se s naším šéfkuchařem na kulinářskou cestu podle vašich přání. Nechte naši úžasnou cukrářku vyrobit domácí dort a sladký bar podle vaší chuti. Vyspěte se do růžova po svém speciálním dni a v klidu sejděte do zahrady na náš jedinečný Bubble and Chill brunch, kde si budete užívat naprosto nevídané chuťové kombinace a to společně se svými svatebními hosty.

Augustine Prague

Signature apartmá

První svatební noc je důležitým krokem v manželství a v novém společném životě. Vytvořte si vzpomínky v jednom z našich jedinečných apartmá. Určitě si zamilujete Tower Suite, formálně astronomickou věž, ikonické třípatrové apartmá s 360 ° výhledem na Prahu nebo Prezidentské apartmá, kde si můžete užít jedinečné společné chvíle u rozpáleného krbu a cítit se jako král a královna.

Augustine Prague

Růžová zahrada

Thomas Holcroft řekl: „Lásku a rudou růži nelze skrýt.“ Avšak naše skrytá Růžová zahrada je ideální pro intimní soukromé příležitosti – zásnuby, výročí nebo malé svatby. Exkluzivní balíček plný nezapomenutelných zážitků spolu s kulinářskými delikatesami je připraven přímo pro vás. Těšit se můžete na živou hudbu, prémiová vína, šampaňské Perrier-Jouët Rose a samozřejmě na kytici červených růží…

 

Kontaktujte nás pro více informací

Brunch po svatbě

Odpočiňte si po svatebním dni v naší zahradě u klidného brunche Bubble & Chill. Ponořte se do nádherných chutí lahůdek, pečlivě vybraných naším šéfkuchařem a to včetně bezedné skleničky šampaňského s delikátními čerstvými ústřicemi. Vaši svatební hosté jistě ocení dopolední posezení s novomanželi.

Brunch můžete rezervovat přes email:
Augustine Prague

Jsme tu pro vás!

Bude nám ctí vám připravit svatbu podle vašich představ. Konktaktujte nás prosím na:
+420 266 112 412
sales.augustine@luxurycollection.com
Augustine Prague